11. detsember 2019

CHRISTMAS CHALLENGE: jõulukaardid

Mind tabas sel aastal jõulukaartide meisterdamisega pehmelt öeldes sõltuvus. Panin nende alla sisuliselt kõik novembrikuu nädalavahetused, ühel laupäeval meisterdasin lausa 12h järjest. Lõpuks olin olukorras, kus kaarte oli üle 40, aga kinkida oleks vaid 15. Mõtlesin, et noh jäävad siis järgmiseks aastaks, aga ennast tundes - ma tahan ju järgmisel aastal ka veel meisterdada!!!
Päästjana saabus kooli jõululaat, mis esmajoones on muidugi õpilastele mõeldud, aga et kujutasin ette, et minu kaartide ostjad võiksid nagunii olla pigem õpetajad ja ringi vaadates tundus, et suurem osa lapsi müüs nagunii igasugust magusat kraami, siis oma kaartidega mõnelt õpilaselt teenistust õnneks ära ei võtnud. 
Hinna üle mõtisklesin pikalt, aga lõpuks müüsin 0,50€ ja 1€-ga. Lootsin mõnestki lahti saada. Kõik, kes mu juurest läbi käisid aga kiitsid, kui ilusad kaardid on ning juhtus nii, et sain laadal peaaegu kõigist oma kaartidest lahti. Käputäis jäi veel kingituste sisse panemiseks, aga üldiselt oli vaja juurde tegema hakata. Kui järgmine aasta ka hoogu satun, siis alla 1€ ei hakka enam müüma.
Kaartidest teenisin kokku 28€, millest 30€ annetasin ära. Annetustalgute ajal saatsin 10€ teele Eesti Loomakaitse Liidule (sellele lisas Swedbank omalt poolt veel 10€) ning 20€ MTÜ Gabrieli Loomade Elule.
Minu eesmärk polnudki otseselt nüüd suurt kasu teenida. Oma arust meisterdan lõbusaid, natuke kiiksuga kaarte, mida kuskil mujal varem näinud pole.  Mõned ideed sain Pinterestist, aga allpool nähtavad põdra-kaardid on küll puhtalt mu enda looming. Mina oleksin küll rõõmus, kui paki seest mõne sellise kaardi saaksin - tahtsin ikka rohkem rõõmu teha. Ning kui sellega sain natuke veel loomi ka aidata, on kasu kahekordne. 
Pilte loomulikult meisterdamisest palju pole, sest olin nii hoos, et see väike pisiasi läks üldse meelest. Kõige hullem on see, et ma ei jõudnud isegi oma meisterdatud kaarte kõiki üles pildistada. Nüüd ongi probleem, et ei mäletagi, mis kõik kokku  meisterdasin. 

nimesildid kingitustele meisterdasin ka sel aastal ise

lemmikud on sellised põdrad sädeleval taustal

väike osa kaartidest

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar