AKNAD EES JA KARP KINNI

Piltide pealt ei ole seda tõenäoliselt seni näha olnud, aga meie maja aknad ei ole päris "ees". Minu jaoks tähendab aknad ees seda, et sealt ei saja vihm sisse ja tuul ei puhu läbi, sest seda on need aknad viimased kaks kuud teinud. Probleem oli selles, et mina isiklikult ei saanud kuskilt aru ega lugenud ka välja, et NorgesHus koos majaga aknaid ei paigalda. Eks ma olen ise ka süüdi, et rohkem ei süvenenud, aga kuidagi tundus, et kui aknad juba tulevad, siis need pannakse ette ka. Igatahes tellisime siis ise akende teibid ja vahud, kuid nende saabumine võttis peaaegu kuu aega ja jõudsime akende õhukindlaks tegemiseks mai teisel nädalavahetusel. 

Appi tuli meile minu isa, sest ta lihtsalt teab akende paigaldusest kõike ja meil polnud mõtet hakata ise pusima. Kulus selleks kogu nädalavahetus ja päris valmis ei saanud ikka. Nädala sees tegeles Fred veel vahutamise ja väljastpoolt teipimisega. Viimistlemine on ikka veel kõik tegemata. Paigaldamiseks kasutasime Siga teipe, põhjendada ei oska, pidid olema kõige paremad :D

See tähendab aga vaid seda, et majakarp on meil nüüd ametlikult kinni, sest kindlustuse jaoks orgunnisime ka ajutise ukse ette. Kuna ma akende paigaldamise protsessist isiklikult aktiivselt osa ei võtnud, siis ega mul rohkem väga palju öelda ka pole. Pilte tegin, vaadake siis neid. Mul oli pikalt ripakil veel ka viiluseinade ehitamise video, see sai nüüd akendega kokku pandud. 


nii olid siis aknad seni eesKommentaarid