DIY GEOMEETRILINE SEIN

Seda blogi alustades olin kindel, et sellest saab minu põhiline koht, kus meie ehituse ja sisustuse teekonda jagan, aga nüüd pean tunnistama, et Instagram on selle ülesande täielikult üle võtnud. Niisiis ongi see blogike natuke unarusse jäänud, sest elu on muudel rinnetel ka kuidagi kiire. 

Ühel või teisel hetkel mingid projektid leiavad oma tee ka siia, seega selle aasta esimene on teie ees - kontori sein.

Seda, et kontorisse mingi selline sein tuleb, olen ma alati teadnud, aga esimese hooga kohe seda ette võtnud ja aur läks muude asjade peale. Aasta alguses käisin ja ostsin värvi ära ning tegelikult oli ainult kätte võtmise asi, protsess oli ülimalt lihtne!

Kõigepealt visualiseerisin telefonis ja tõmbasin umbkaudsed jooned ja pildi valmis. Siis märkisin nööriga (kriidiga) umbkaudsed jooned seinale ja edasi läks juba teipimiseks. Kõige suurem soovitus selle töö juures olekski kasutada kallist ja korralikku teipi. Siis on pärast lihtsalt värviparandusi vähem. Pintsel võiks ka olla pigem peenem, kui see, mida mina kasutasin. Protsessist saab kõige paremini aimu video kaudu. 

Vähesed asjad, mida esimest korda teen tulevad hästi välja, aga see sein tuli küll äge! Mul tavaliselt pole kannatlikkust asju väga korralikult teha, aga õnneks võtsin ennast siin kokku :DKommentaarid