BABYSHOWER

Kui üldiselt on siiski traditsiooniks, et tulevasele emale korraldatakse babyshower tema sõbrannade poolt, siis olles ise suur pidude korraldamise entusiast, seda koormavat ülesannet sõbrannadele ei jätnud ja endale babyshoweri korraldasin ise. 

DEKORATSIOONID

Minu lemmikosa igasuguse peo korraldamise juures on dekoratsioonid ning eriti, kui mul on aega nende ülespanekuga tegeleda. Seepärast on kodus eriti mugav pidusid korraldada. Kuigi olen aastate jooksul väga tihti dekoratsioone ka ise valmistanud, siis suurema osa sain siiski Tartust Party24 poest. Ostsin kolm bannerit, salvrätikuid ja toppereid toidu sisse. Ühe banneri meisterdasin siiski ise ka - fotoseina taustaks. 

Üritan alati ära kasutada ka looduslikke vahendeid ja sel korral tõin terrassile toomingad ja kaseoksad, mis väga mõnusa kevadise vibe'i lõid. 


kleidi laenutasin - Ilus Hetk Kleidilaenutus


TOIT JA JOOK

Toiduks serveerisin bruchettasid pesto ja mozarella ning toorjuustu ja suitsukanaga, stritslit, juustu, viinamarja, arbuusi ja porgandit-kurki, et oleks selline mõnus suvine laud, sest ilm meid soosis ja õues oli tõeline suveilm! 
Magusaks pakkusin helesinise toorjuustu kreemiga muffineid, mille ise tegin. Peale tellisin erineva tekstiga šokolaadinööbid. Lisaks küpsetas sõbranna mulle ka siniseid makroone (ise ma ei hakanud üritamagi).
Terrassile organiseerisin ka iseteenindusbaari, kus sai enda erinevaid alkoholivabasid kokteile meisterdada. TEGEVUSED

Icebreaker


FotoshootKuldvillak

Nt mõned küsimused:

  • Mitu % beebidest sünnib oma ennustatud kuupäeval? 4-5%
  • Mitu luud on vastsündinul (täiskasvanul on 206 luud)? 270
  • Millal hakatakse loodet lugema inimeseks? 22. nädalal
  • Kui vana on olnud kõige vanem sünnitanud naine? 73-aastane
  • Mitu last sünnib igas sekundis maailma? 4,5tk
  • Kui kaua laguneb looduses mähe? 500 aastat
  • Mis oli kõige populaarsem poisinimi Eestis 2022. aastal? Mark (Robin teisel kohal)


Elusündmused

Pika nööri külge tuli külalistel ühe kaupa seada kronoloogilisse järjekorda minu Fredi elusündmused (nt saavad tuttavaks, Greta lõpetab magistri, Fred lõpetab TTÜ, hakkavad maja ehitama, ostavad auto, sünnib beebi jne).

Kahoot: kes on need beebid?

Otsisin internetist kuulsuste lapsepõlve pilte ning külalised pidid ära tundma kellega tegemist. Lisaks hankisin ka iga külalise lapsepõlvepildi ja nii olid kuulsuste ja meie enda pildid seal sassis. See oli kõigile selline väike lõbus üllatus - mõned külalised olid aga väga sarnased kuulsustega, seega alati polnudki kõige kergem tuvastada, kes on kes. 

Beebipüreede maitsmine

Selle mängu idee sain oma parima sõbranna babyshowerilt ja see oli minu jaoks nii traumeeriv kogemus, et pidin teised ka seda läbi elama panema. Pakkusin neile maitsta nelja erinevat beebipüreed ja nemad pidid siis tuvastama, mis maitsekombinatsioonidega on tegemist. 

Minu emotsioonid seda mängu mängides neli aastat tagasi:


Baby predictions

Printisin juunikuu kalendri välja ja igaüks sai endale sobiva kuupäeva juurde oma ennustuse kirjutada - kuupäev, kellaaeg, kaal, pikkus. 

Selle peale ma muidugi ei mõelnud, et tegelt võib ju beebi juba mais ka sündida :D


Kingitused

Kõik külalised said minult ka kingituse - tegin ise kõigile mangolõhnalise kätekreemi ja pakkisin koos siniste kommidega (Pilveke ja Teekonna) tsellofaani sisse. Need olid nii nunnud kingitused, aga ma unustasin pilti teha.

Kommentaarid